Zamieszkaj w centrum Wrocławia

mieszkania w centrum Worcławia

Wrocław to prężnie rozwijające się miasto, które wciąż przyciąga kolejne osoby chcące tam z różnych względów zamieszkać. Jedną z lokalizacji, które na pewno warto rozważyć jest centrum Wrocławia oraz znajdująca się tam nowa inwestycja firmy deweloperskiej RealCo – Młyn Maria. Większość nowych mieszkań znalazła już swoich właścicieli. Sprawdź dostępne jeszcze mieszkania na sprzedaż Wrocław.

Co zyskasz nabywając nowe mieszkania w centrum Wrocławia?

Wprowadzając się do centrum Wrocławia zyskasz łatwy dostęp do jego atrakcji. Tu znajdziesz kina, teatry czy restauracje. Pieszo dotrzesz do Ogrodu Botanicznego czy Ostrowa Tumskiego. Położenie Młyna Maria sprawi również, że tereny zielone sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi również będą na wyciągnięcie ręki. Zyskujesz bezpośredni dostęp do Odry, możesz spacerować pomostami, kładkami i odremontowanymi bulwarami nad kanałami młyńskimi. Taka przestrzeń w centrum dużego miasta jest rzadko spotykanym zjawiskiem.

Młyn Maria to również doskonały wybór dla osób zainteresowanych zakupem mieszkania na wynajem. Mieszkanie inwestycyjne to bezpieczny sposób na ulokowanie kapitału. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji i historycznej zabudowy bezpośredniej okolicy nabywca nie będzie miał problemu z wynajem długoterminowym czy też krótkoterminowym, np. jako apartament wakacyjny.

Mieszkania na sprzedaż Wrocław – Młyn Maria

Zabytkowy budynek Młyna Maria oferuje nowe mieszkania, które wykończone są w standardzie do zamieszkania. Rozwiązanie to zyskuje coraz większą popularność wśród nabywców, którzy doceniają wiążącą się z nim oszczędność czasu i wygodę. Nabywając nieruchomość w Młynie Maria możesz wprowadzić się do lokalu, w którym znajdują się już drewniane podłogi, ceramika i armatura, kuchenna zabudowa wraz z wyposażeniem, drzwi wewnętrzne oraz szafy wnękowe. Pod tarasem kaskadowym zlokalizowanym tuż obok inwestycji położony jest podziemny parking. Został on wyposażony w stacje do ładowania pojazdów elektrycznych.

Młyn Maria to zabytkowy budynek, który dzięki rewitalizacji przeprowadzonej przez firmę deweloperską RealCo zyskał nowe życie. Zachowany został jego historyczny charakter, dzięki czemu całość świetnie wpasowuje się w klimat otaczającej go zabudowy.

Artykuł sponsorowany