Terapia przeciwstarzeniowa dla wymagających

bellespa winback

Terapia przeciwstarzeniowa, która zaspokoi potrzeby estetyczne nawet najbardziej wymagających osób? Winback Beauty! Winback Beauty to urządzenie medyczne, które stanowi skuteczne wsparcie w walce z licznymi niedoskonałościami. Energia Winback pozwala na uzyskaniu unikalnych efektów przeciwstarzeniowych a to m.in. dzięki przyspieszeniu syntezy kolagenu. Dowiedz się więcej o urządzeniu i możliwościach jakie nam daje.

Winback – jak działa?

Urządzenie generuje energię związaną z promieniowaniem elektromagnetycznym, które wytwarzane jest przez prąd zmienny mający częstotliwość od 300 kHz do 1MHz. Energia przekazywana jest przy pomocy 2 rodzajów  elektrod – pojemnościowych oraz rezystywnych. Winkach może ją dostarczać w sposób ogólny a także miejscowy, powierzchowny bądź też głęboki. Odpowiednio dobrane parametry, właściwa konfiguracja i zastosowany protokół terapeutyczny pozwalają na uzyskanie efektów w określnych miejscach. W efekcie działania urządzenia dochodzi do wznowienia i nasilenia przemian wewnątrz i zewnątrz komórkowych w różnych warstwach skóry. Poprawie ulega napięcie skóry a zmarszczki ulegają wygładzeniu. Winback pomoże nam odzyskać jędrną i pełną blasku skórę. Dzięki temu Winback to efektywna terapia przeciwstarzeniowa, która zyskuje coraz więcej zwolenników.

Terapia przeciwstarzeniowa z Winback  – jakie korzyści odniesiemy?

Gdy masz zwiotczałą, matową, poszarzałą i ziemistą skórę z pewnością zauważysz spektakularną różnicę dzięki zabiegom Winback Beauty. Trudno znaleźć inną metodę, która byłaby równie efektywna w walce z podwójnym podbródkiem. Gdy dochodzi do zatrzymywania się wody obserwujemy opuchnięta twarz u tzw. worki pod oczami. Seria zabiegów Winback Beauty pozwala skutecznie rozprawić się z tymi problemami.

Twarz i dekolt dość szybko zaczynają odczuwać skutki upływającego czasu. Winback Beauty jest holistyczną kuracją, która jest naszym sprzymierzeńcem w walce z niedoskonałościami takimi jak:

  • podwójny podbródek
  • wiotka skóra
  • nieregularny owal twarzy
  • zmarszczki
  • plamy i zmiany pigmentacyjne
  • worki pod oczami
  • zmęczony kontur oczu

Winback Beauty to odbudowana skóra, regeneracja, lifting, obkurczone pory, skóra pełna blasku i świeżości oraz wiele innych korzyści, którymi będziesz się cieszyć każdego dnia.

Poznaj również Intraject. Zabieg, który daje efekt odmłodzenia i umożliwia głęboką odnowę skóry.

Winack Beauty w BELLE SPA & CLINIC

winback

Czytaj równeiż:

Belle Spa & Clinic w Warszawie

Artykuł sponsorowany