Kursy makijażu permanentnego

kurs makijaż permanentny w Beauty Leader

Kursy makijażu permanentnego realizowane w ośrodku szkoleniowym Beauty Leader umożliwią każdemu z uczestników nabycie nowych umiejętności, a tym samym również wzbogacenie oferty gabinetu kosmetycznego o zabiegi przyciągające klientki. Jakie kursy makijażu permanentnego organizowane są w Beauty Leader?

Kurs makijaż permanentny

Makijaż permanentny jest dobrym rozwiązaniem w przypadku osób, które chcą zniwelować niedoskonałości bądź też podkreślić walory swojej urody. Z jego dobrodziejstw korzystają osoby z mało podkreśloną linią brwi, zbyt małymi lub wąskimi ustami. Efekty zabiegu utrzymują się przed długi okres czasu, zwykle od 2 do nawet 5 lat.

Kurs makijaż permanentny poza niezbędną teorią wprowadza uczestników w praktyczne aspekty wykonywania zabiegu. Zapoznają się oni z aparaturą i mają możliwość przećwiczenia poszczególnych etapów wykonywania makijażu permanentnego. Wykonywanie rysunku wstępnego to element, na który instruktorzy kładą szczególny nacisk. Dzięki niemu możliwa staje się wizualizacja makijażu. W rezultacie klientki mogą zobaczyć jakiego efektu finalnego powinny się spodziewać. Zanim uczestnicy przejdą do pracy z modelkami mają okazję sprawdzić swoje umiejętności w pracy ze sztucznymi skórkami. Pozwala im to nabrać wprawy w posługiwaniu się urządzeniem do mikropigmentacji. Instruktor może z kolei udzielić im cennych wskazówek zanim wdrożone zostanie wykonywanie zabiegu na modelce.

Kurs microblading brwi

Microblading wykonywany jest ręcznie. Skóra nacinana jest specjalnym piórem -penem, a następnie pigment nakładany jest ręcznie. W efekcie prawidłowo wykonanego zabiegu uzyskujemy naturalnie wyglądające brwi. Microblading wybierają osoby, które chcą nadać brwiom nowy i pozostający w zgodzie z najnowszymi trendami wygląd. Korzystają z niego również osoby, które mają  nieregularne brwi, które wymagają korekcji.

Kurs microblading brwi umożliwi kursantom zapoznanie się ze sprzętem jaki jest niezbędny, jak również kosmetykami i barwnikami wykorzystywanymi podczas wykonywania microbladingu brwi. Uczestnicy uczą się rysowania kształtu brwi zgodnie z życzeniem klientki oraz doboru odpowiedniego pigmentu. Po przyjrzeniu się jak instruktor wykonuje zabieg, każdy z uczestników samodzielnie wykonuje go na modelce.

Beauty Leader organizuje również szereg innych kursów, w tym kurs kosmetyczny, kurs podologiczny oraz kursy medycyny estetycznej

Artykuł sponsorowany