Dlaczego warto zamieszkać przy Parku Szczęśliwickim?

Harfowa Residence

Harfowa Residence to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w bardzo atrakcyjnej lokalizacji jaką jest bez wątpienia Park Szczęśliwicki. Jest to dobry przykład nieruchomości premium – zachwyca oryginalną architekturą i komfortem. Do dyspozycji mieszkańców pozostają najnowocześniejsze systemy zarządzania apartamentem. Dlaczego jeszcze warto zamieszkać przy Parku Szczęśliwickim?

Luksusowe apartamenty przy Parku Szczęśliwickim

Inwestycja obejmuje dziesięć luksusowych apartamentów i 14 miejsc postojowych w podziemnym garażu. Na parterze położone są lokale usługowe. Mieszkania mają zróżnicowany metraż mieszczący się w przedziale 27 m2 p 111m2. Wysokość pomieszczeń waha się między 2,78 m a 5,93.

Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji pomieszczenia na rowery oraz wózki. Właściciele penthouse’ów wraz z mieszkaniem otrzymają tarasy z widokiem na Park Szczęśliwicki. Na niższych apartamentach znajdziemy zaś loggie idealnie wkomponowane w bryłę budynku.

W każdym apartamencie przy Parku Szczęśliwickim znajdzie się wideo-domofon. Ochronę przed hałasem i stratą ciepła zapewnią okna o podwyższonej izolacyjności akustycznej i termicznej.

Każdy lokal mieszkalny jest również przygotowany pod instalację klimatyzacji.

Harfowa Residence – co znajdziemy w okolicy?

Niewątpliwym plusem tej inwestycji jest także jej lokalizacja. W okolicy znajduje się wiele atrakcji i udogodnień dla mieszkańców. Na wyciągnięcie ręki będą sporty zimowe na Górce Szczęśliwickiej oraz basen, który z pewnością docenimy w sezonie letnim.

Dobra komunikacja jest również nie bez znaczenia. Tuż przy nieruchomości znajdziemy przystanek autobusowy. Niespełna 10-minutowa przejażdżka autem dzieli nas od lotniska. Dworzec kolejowy Warszawa Zachodnia położony jest w odległości 4,1 km od Harfowa Residence.

Ponadto, Warszawa Centrum znajduje się w odległości zaledwie 5,6 km od inwestycji. Dotarcie do restauracji i atrakcji kulturalnych nie będzie zatem utrudnione. W pobliżu działają siłownie, np. Fin/One Blue City i City Fit Reduta. Galerie handlowe Blue City i Reduta zlokalizowane są jedynie1,9 km od apartamentowca. Jeśli z kolei będziemy mieli ochotę na ciekawy spektakl możemy udać się do teatru. OchTeatr oddalony jest o 2,4 km od Harfowa Residence.

Inwestycja ma wiele do zaoferowania – komfort, liczne atrakcje i udogodnienia, które uprzyjemnią codzienne życie mieszkańców. Jest to ciekawa opcja dla osób zainteresowanych zamieszkaniem w luksusowej przestrzeni, ale również dla inwestorów.

Artykuł sponsorowany