Bliskie Piaseczno – komfortowe mieszkania w atrakcyjnej cenie

bliskie piaseczno mieszkania

Bliskie Piaseczno to osiedle, którego mieszkańcy będą mieli wszystko co potrzebne do komfortowego życia na wyciągnięcie ręki. Jakie mieszkania dostępne są w ofercie? Co znajduje się w okolicy? Jakie są możliwości dojazdu do Warszawy? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie poniżej.

Mieszkania Piaseczno

Pierwszy etap obejmuje 156 mieszkań. Duże okna sprawiają, że wnętrza będą dobrze doświetlone, a balkony, przeszklone loggie w formie werandy zapewnią dodatkową przestrzeń, którą każdy może zaaranżować zgodnie z własnymi upodobaniami i  potrzebami. Całość inwestycji to niska 3-piętrowa zabudowa i ponadczasowa architektura. Wewnątrz znajdą się zielone dziedzińce mające charakter wypoczynkowy i niepowtarzalny klimat dzięki licznym nasadzeniom, w tym drzew, krzewów i kwitnących bylin. Znajdą się tam również ławki i podesty. Na parterze dwóch budynków zlokalizowane będą lokale usługowe i handlowe. Inwestycja będzie dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znajdą się tam również liczne udogodnienia dla rodziców z małymi dziećmi i seniorów. Osiedle objęte zostanie całodobowym monitoringiem.

Mieszkania na sprzedaż Piaseczno 

Mieszkańcy tego nowoczesnego osiedla będą mieli dostęp do bogatej infrastruktury handlowo-usługowej. W samej inwestycji powstanie 27 lokali usługowych. W pobliżu znajdują się markety popularnych sieci handlowych jak również mniejsze sklepy idealnie sprawdzające się w przypadku codziennych zakupów. Przy ul. Nowej znajduje się nowoczesna galeria handlowa N-Park. Tam będzie możliwość zrobienia zakupów w sklepach takich jak SMYK, ALDI, Jysk czy RTV Euro AGD. Leroy Merlin, Decathlon czy Designer Outlet zlokalizowane są w samym Piasecznie lub okolicach.

W pobliżu osiedla znajdują się również miejsca takie jak place zabaw, boiska, skateparki czy siłownie na świeżym powietrzu, dzięki którym dzieci młodsze i te starsze aktywnie spędzą czas wolny. Każdy niezależnie od wieku będzie mógł zrelaksować się na łonie natury odwiedzając jedno z wielu ciekawych miejsc takich jak lasy oraz parki krajobrazowe nieopodal Piaseczna, stadniny koni czy też atrakcje Zalesia Dolnego i Konstancina-Jeziorny. Przejażdżka zabytkową koleją wąskotorową oraz spływ kajakowy rzeką Jeziorką z pewnością będą świetnym sposobem na spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Artykuł sponsorowany